Taquilla Club Ourense Baloncesto

podróbki zegarków

Mniejsze zegarki powracają, a jako jedna z najnowszych nowości na rok 2023 firma Citizen stworzyła średniej wielkości wersję swojego klasycznego zegarka Eco-Drive Promaster Dive. Chociaż pełnowymiarowy model od wielu lat stanowi podstawę oferty wśród początkujących nurków Citizen, jego średnica 44 mm sprawia, że jest on nieco za duży dla niektórych nadgarstków,repliki zegarków a nowa edycja średniej wielkości pomniejsza ten ulubiony projekt fanów i prezentuje w mniejszej obudowie o średnicy 37 mm.

Seria Citizen Promaster obejmuje specjalnie zaprojektowane zegarki sportowe i narzędziowe, a nawet przy średnicy 44 mm wersje pełnowymiarowe były jednymi z najbardziej kompaktowych i tradycyjnych zegarków do nurkowania we współczesnym katalogu Citizen. Jednakże dzięki kopertom, które charakteryzują się znacznym zmniejszeniem rozmiaru w porównaniu do modeli standardowych, te nowe zegarki nurkowe 37 mm z napędem Eco-Drive są obecnie najmniejszymi dostępnymi obecnie zegarkami Citizen Promaster.

Nowa seria Citizen Promaster Dive 37 mm debiutuje w trzech różnych wersjach kolorystycznych, w tym czarnej, niebieskiej i trzeciej wersji z kopertą w kolorze różowego złota PVD, srebrną tarczą i różowym paskiem. Z całej trójki najbardziej tradycyjny jest EO2020-08E (pokazany tutaj), ponieważ w zasadzie jest to po prostu mniejsza wersja pełnowymiarowego 44 mm BN0150-28E, którego osobiście posiadam i często noszę od wielu lat. Jestem wielkim fanem pełnowymiarowych wersji tego zegarka.

chociaż jako pierwszy przyznam, że moje nadgarstki nie należą do największych i czasami żałowałem, że wersja 44 mm nie była choć trochę mniejsza. Mając to na uwadze, chociaż nowa seria Citizen Promaster Dive 37 mm jest z estetycznego punktu widzenia znacznie mniejszą wersją modelu 44 mm, ostatecznie jej proporcje są nieco inne, co powoduje, że ta nowa,rolex replika bardziej kompaktowa wersja jest zupełnie inna. zegarek na rękę niż jego pełnowymiarowy brat.